http://s4.picofile.com/file/7794045478/kia_shop1.gif
فروش تبدیل کیا ترنم
بلاگفا

بلاگفا
آخرين مطالب
لینک های مفید

(تهران) شمس آباد-شهید کرد

78 متر - با امكانات، طبقه 1


جهت كسب اطلاعات بيشتر با:

تلفن هاي تماس: 22534020 - 22539119
 تماس حاصل نماييد.

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
(تهران) شمس آباد-شهید کرد

85 متر - باكليه امكانات، طبقه 3


جهت كسب اطلاعات بيشتر با:

تلفن هاي تماس: 22534020 - 22539119
 تماس حاصل نماييد.


Emile: amlak_yeganeh@yahoo.com

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

وزارت بازرگانی- وزارت مسکن و شهرسازی- وزارت امور اقتصادی و دارایی

وزارت نفت- وزارت نیرو - وزارت کشور

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات- وزارت دادگستری

وزیران عضو کارگروه مسکن به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران موارد ذیل را در خصوص طرح ساماندهی معاملات املاک و مستغلات کشور تصویب نمودند:

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

با احترام ، براساس تبصره 2 ماده 117 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران که مقرر میدارد نرخ مالیات و عوارض بر ارزش افزوده از سال اول برنامه سالانه به میزان یک درصد افزایش یابد بنا به اعلام روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور نرخ مالیات و عوارض ارزش افزوده کالا وخدمات عمومی از ابتدای سال 1391 از چهار درصد ( 4% ) به پنج درصد ( 5% ) افزایش یافته است . لذا به منظور جلوگیری از هر گونه مشکلات از همکاران محترم درخواست می گردد که از ابتدای سال 1391 در کلیه مبادلات اقتصادی و صورتحسابها ( 1/2 % مالیات و 9/2% ) عمومی ) مالیات و عوارض ارزش افزوده را منظور و اقدامات لازم را مبذول نمایند .

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
شمس آباد - محدوده میدان بهشتی به قیمت رسیده


جهت كسب اطلاعات بيشتر با:

تلفن هاي تماس: 22534020 - 22539119

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
در حال حاضر ۳۳ بیمه گر متفاوت و بخشی از زیرمجموعه های شرکت بیمه "لویدز لندن" در این زمینه فعالیت می کنند. این شرکت ها در تلاشند تا با بالابردن کیفی محصولات و بیمه نامه های خود، ارزش و نفوذ بیمه های سایبر را افزایش دهند.به نقل از صنعت بیمه آخرین گزارش منتشر شده نشان می دهد که پتانسیل های زیادی برای گسترش بیمه فضای سایبر در بازارهای جهانی وجود دارد اما قیمت ها همچنان مانع اصلی در برابر این صنعت هستند.

 موسسه رتبه بندی "ای.ام بست" با انتشار گزارشی اعلام کرد    .    .    .

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
انرژی برق کلید فناوری جامعه مدرن امروزی است و تمام زیرساخت ها و سرویس ها به آن وابسته هستند.-صنعت بیمه قادر به پاسخگویی به خسارت های ناشی از طوفان های خورشیدی نیست.
به نقل از صنعت بیمه شرکت بیمه "لویدز لندن" یکی از بزرگترین شرکت های بیمه در جهان، با انتشار گزارشی اعلام کرد که صنعت بیمه در جهان ممکن است برای پاسخگویی به خسارت های ناشی از طوفان های خورشیدی، صنعت مناسبی نباشد.


این شرکت در این گزارش از وقوع خطرات ناشی از    .    .    .


[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
بيمه در تمامي ابعاد زندگي مردم، حضوري موثر و نمودي مستمر دارد و فعالان اين صنعت بايد تلاش كنند كه بيمه رااز حالت تك محصولي آن خارج كنند.


به گزارش اداره كل روابط عمومي بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران،

مهندس سيد محمد كريمي كه در جمع فعالان صنعت بيمه سخن مي گفت ضمن اعلام اين مطلب افزود:   .   .   .
[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
بیمه گذاران به همان راحتی و آسانی که در هنگام بیمه کردن از مردم پول دریافت میکنند باید به همان سرعت نیز خسارت را پرداخت کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در مورد برخی ایرادات بیمه گذاران برای پرداخت خسارت خودروهای تصادفی گفت:

بیمه گذاران باید قانون را به صورت کامل اجرا کنند و آنان میتوانند نسبت به پرداخت خسارت تا سقف سه میلیون و صدو پنجاه هزار تومان را بدون کروکی پلیس به فرد خسارت دیده پرداخت کنند.

 

وی با بیان اینکه هرگونه مانع قرار دادن در اجرای این بند خلاف قانون است گفت:   .   .    .[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
شماره 173 ماهنامه خبری – آموزشی تازه‌های جهان بیمه در پژوهشكده بيمه منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه،
در این شماره از ماهنامه تازه‌های جهان بیمه تعداد چهار مقاله به چاپ رسیده است.


[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
تعیین مبانی ریسک در محاسبه حق بیمه شخص ثالث

نشست ارائه نتايج طرح پژوهشي:

«نرخ‌گذاري عادلانه بيمه شخص ثالث و اصلاح فرم پيشنهاد» در بيمه مركزي جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر سيدمحمد كريمي، مديران حوزه ریاست، نظارت، طرح و توسعه، فاوا، روابط عمومی و مدير عامل صندوق تامين خسارت‌هاي بدني برگزار شد.
در این نشست ابتدا صفائيان، رئيس گروه پژوهشی بیمه‌های اموال و مسئوليت پژوهشکده بیمه توضيحاتي را در خصوص ضرورت انجام اين طرح و موانع و مشكلات موجود در اجراي آن در كشور ارائه داد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه،   .   .   .


[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
معاون فني شركت سهامي بيمه ايران گفت:

تمامي زائران داخلي و خارجي شركت كننده در بيست و چهارمين سالگرد مراسم ارتحال حضرت امام خميني(ره) نزد بيمه ايران بيمه شدند.

به گزارش روابط عمومي بيمه ايران ،
سياوش سعيديان راد با اشاره به قرارداد منعقده اين شركت به عنوان راهبر كنسرسيوم شركت هاي بيمه‌اي با ستاد مركزي بزرگداشت حضرت امام خميني (ره)، افزود:   .   .    .


[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
این صنعت با 10شرکت و 142میلیارد و 517میلیون سهم ، 69.10 درصد از بازار سهام را در اختیار خود دارند.سازمان بورس و اوراق بهادار


بانک‌ها، در رده چهارم بین 10صنعت بزرگ بورس قرار دارند. این صنعت با 10شرکت و 142میلیارد و 517میلیون سهم، 69.10 درصد از بازار سهام را در اختیار خود دارند.

این صنعت با 10شرکت و 142میلیارد و 517میلیون سهم، 69.10 درصد از بازار سهام را در اختیار خود دارند. ارزش بازار این صنعت در 31 اردیبهشت‌ماه از   .    .   .


[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
بیمه گران آمریکا تلاش دارند ذینفعان پوششهای بیمه ای که مدتهاست فراموش شده اند را بیابند و برای این کار از گزارش های فوت تامین اجتماعی استفاده و آن ها را با فهرست بیمه شدگان خود مقایسه میکنند.
جستجو برای یافتن ذینفعان صاحبان پوشش بیمه ممکن است فرایند دشواری باشد اما با توجه به قوانین دولتی آمریکا و تمرکز آنها بر جست و جو این افراد، شرکت های بیمه عمر تا چه حد در این مسئله موفق بوده اند؟

هنگامیکه کارول چیتام در ماه مارس تلفنی از موسسه نیشن واید دریافت کرد،

 تصورش آن بود که   .    .    .


[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: تند آموز مفاهيم شبكه‌هاي كامپيوتري

تعداد صفحات:60

Word   نوع فایل:

 

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: تكنولوژي پيشرفته توليد مجتمع پتروشيمي رازي

تعداد صفحات:98

Word   نوع فایل:

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: تغيير شكل هاي فرم آزاد ديريكله انيميشن رايانه 97 و كاربرد آنها براي شبيه سازي دست 

تعداد صفحات:38

Word   نوع فایل:

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: تعريف ISO 9001-2000 در خط توليد Disa  

تعداد صفحات:120

Word   نوع فایل:

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: تعریف از شبکه های کامپیوتری و مراحل نصب windows Server 2003 

تعداد صفحات:72

Word   نوع فایل:

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: تریگر های فازی در پایگاه داده فعال

تعداد صفحات:100

Word   نوع فایل:

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: ترتيب اولويت بندي موتورهاي جستجو در اينترنت

تعداد صفحات:183

Word   نوع فایل:

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: تبدیل کنتور الکترومغناطیسی به کنتور دیجیتالی اعتباری

تعداد صفحات:35

Word   نوع فایل:

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: پياده سازي وب سايت آزمون آن لاین

تعداد صفحات:120

Word   نوع فایل:

 

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

موضوع: پياده سازي نرم افزار انتخاب رشته دبيرستان

تعداد صفحات:155

Word   نوع فایل:

 

[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
چکیده پروژه: وایمکس یکی از جدید ترین فناوری ها در حوزه ی ارتباطات محسوب می شود که در سال 2001 میلادی، با هدف انتقال داده به صورت بی سیم معرفی شده و فن آوری آن شباهت های زیادی به ارتباطات WiFi (شبکه بی‌سیم رایج در شرکت‌ها و خانه‌ها) دارد اما هم سرعت انتقال و هم گستره آن از وای فای بیش تر است. مدت ها بود که شبکه های سیمی، دنیای مخابرات را زیر سلطه داشتند. دولت ها، تولید کنندگان و اپراتورها مجبور بودند تا هزینه سنگین سیم کشی را تا آخرین کاربر در دورترین نقطه متحمل شوند. بی شک راه اندازی اولین شبکه های بی سیم، تحولی بزرگ در صنعت مخابرات بود و درهای تازه ای را پیش روی مهندسان و تولید کنندگان گشود. با گذشت زمان روز به روز بر قابلیت های فن آوری های بی سیم افزوده شد تا امروز که حجم عظیمی از اطلاعات، صورت و تصویر را می توان در کسری از ثانیه به دورترین نقاط ارسال کرد. متخصصین و مهندسین، آینده صنعت بی سیم را بسیار روشن می دانند و امیدوارند روزی بتوانند تمام نیازهای کاربران را در همه ابعاد پاسخ گویند.

فهرست:

    <
[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
دانلود پایان نامه سیستم های نظام بانکی و نوع پروتکل های ارتباطیچکیده مقاله : در هریک از سه قرن گذشته فناوری خاصی رونق داشته است قرن هجدهم زمان توسعه سیستم های مکانیکی بزرگ به همراه انقلاب صنعتی بود. قرن نوزدهم عصر موتور بخار بود. قرن بیستم زمان جمع آوری ، پردازش ، و توزیع اطلاعات بود و در بین سایر پیشرفت ها ، شاهد نصب شبکه های جهانی تلفن ، اختراع رادیو و تلویزیون ، تولید و رشد بی سابقه صنعت کامپیوتر و پرتاب ماهواره های ارتباطی بوده ایم. استفاده از شبکه های کامپیوتری در چندین سال اخیر رشد فراوانی کرده وسازمانها وموسسات اقدام به برپایی شبکه نموده اند . هر شبکه کامپیوتری باید با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان ، طراحی وپیاده سازی گردد. در واقع شبکه های کامپیوتری زیر ساخت های لازم را برای به اشتراک گذاشتن منابع در سازمان فراهم می آورند ، در صورتیکه این زیر ساختها به درستی طراحی نشوند ، در زمان استفاده از شبکه مشکلات متفاوتی پیش آمده و باید هزینه های زیادی به منظور نگهداری شبکه و تطبیق آن با خواسته های مورد نظر صرف شود. بطور کلی قبل از طراحی فیزیکی یک شبکه کامپیوتری ، ابتدا باید خواسته ها شناسایی وتحلیل شوند، مثلا در یک موسسه مالی واعتباری مهر چرا قصد ایجاد یک شبکه را داریم واین شبکه باید چه سرویس ها وخدماتی را ارائه نماید؛ برای تامین سرویس ها وخدمات مورد نظر اکثریت کاربران ، چه اقداماتی باید انجام داد ؛ مسائلی چون پروتکل مورد نظر برای استفاده از شبکه ، سرعت شبکه واز همه مهمتر مسائل امنیتی شبکه ، هریک از اینها باید به دقت مورد بررسی قرار گیردفهرست: فصل اول : آشنائی با مفاهیم اولیه شبکه مقدمه استراژی طراحی شبکه شبکه کامپیوتری چیست دلایل استفاده از شبکه کامپیوتری مدلهای شبکه مدل شبکه نظیر به نظیر مدل شبکه مبتنی بر سرویس دهنده اجزاء شبکه کارت شبکه رسانه انتقال انواع شبکه از لحاظ جغرافیائی شبکه محلی شبکه گسترده ریخت شناسی شبکه پروتکل پروتکلهای شبکه ابزارهای اتصال دهنده کابل شبکه کارت شبکه عملکردهای اساسی کارت شبکه نصب کارت شبکه تنضیمات مربوط به ویندوز برای ایجاد شیکه آموزشهای لازم برای پرسنل فنی لحاظ نمودن بودجه در نظر گرفته شده برای شبکه ( ارتقاء و یا ایجاد) بهنگام بودن نسبت به آخرین فن آوری های موجود مدل آدرس دهی IP IP Subnetting فصل دوم : سیر تحول بانکداری درایران و جهان تاریخچه بانکداری در ایران ملی شدن بانکها ادغام بانکها ارکان بانکها مجمع عمومی بانکهامتشکل ازمقامات ذیل می باشد: تغییر سیستم بانکداری چگونگی پیدایش بانکداری الکترونیک در جهان تاریخچه دولت الکترونیک تاریخچه بانکداری الکترونیک در ایران دولت الکترونیک در ایران تکامل وتوسعه دولت الکترونیکی مرحله ظهور مرحله تعامل: مرحله تراکنش یا اجرا مرحله دگرگونی: بررسی اثرات دولت الکترونیک سطح کلان(دولت) پیشنهادات سیر تحول بانکداری الکترونیک در ایران مقدمه کسب و کار الکترونیک تجارت الکترونیک بانکداری الکترونیک مزایا عملیات بانکداری الکترونیک درسیستم بانکی کشور اجزای بانکداری الکترونیک در ایران نتیجه گیری پیشنهادها تاریخچه ای جالب از دستگاه های خود پرداز چگونه اجتماعات از رایانه ها عقب ماندند ؟ فصل سوم : نوع پروتکلهای ارتباطی راه حلی جهت برقراری ارتباطات ایمن میان یک سرویس دهنده ملزومات یک ارتباط مبتنی بر پروتکل امنیتی SSL مکانیزم های تشکیل دهنده SSL اجزای پروتکل SSL الگوریتم های رمزنگاری پشتیبانی شده در SSL نحوه عملکرد داخلی پروتکل SSL ادوات و اصطلاحات در مخابرات ادوات و اصطلاحات استفاده ازسیستم IP PBX نتایج استفاده از سیستم IP PBX امکانات سیستم پهنای باند و نقش آن در شبکه پهنای باند چیست ؟ اندازه گیری پهنای باند شبکه تاخیر تاخیر و سرویس اینترنت ماهواره ای اندازه گیری تاخیر در یک شبکه توپولوژی در شبکه Bus topology network و segment Sending the signal e_banking ,modern_banking بانکداری الکترونیکی و سیستمهای ارتباطی بین بانکی (VSAT) شبکه مبتنی بر ماهواره سایر تجهیزات اتوماسیون بانکی انتقال داده ها بدون استفاده از کابل (ERP) ای آر پی آموزش شبکه کردن چند کامپیوتر فصل چهارم : زیر ساختها طراحی وطنی، نرم افزار ایرانی، مخابرات پارسی زیرساخت تجارت نوین جایگاه بانکداری الکترونیکی در تجارت الکترونیک زیر ساخت ها و بسترهای مورد نیاز برای توسعه EBanking مشتری مداری اصل اول استفاده از سیستم های EBanking اصل ایجاد تنوع در ابزارهای خدمات رسانی سیستم های EBanking نگاهی به وضعیت زیرساختی بانکداری الکترونیک در ایران فناوری های بانکداری الکترونیک ابزارهای پرداخت در دنیای الکترونیکی ابزارهای جدید اساس سیاست پولی مستقل نقدی بر استراتژی های موجود بانک های مرکزی خود دریافت پویا فصل پنجم : نرم افزارها سیستم های بانکی سیستم های ویژه صنعت بانکداری محصولات بانکی راه کارهای جامع بانکی تجهیزات پردازش اسکناس و اتوماسیون بانکی محصولات بانکی راه کارهای جامع بانکی سامانه سیستم جامع پس انداز و تسهیلات بانکی پویا سیستم مدیریت رمز پویا سیستمهای سامانه جامع بین الملل (ارزی) پویا مزایای استقرار سامانه جامع ارزی پویا ( از دیدگاه مدیریتی ) مزایای استقرار سامانه جامع ارزی پویا ( از دیدگاه فنی ) مزایای استقرار سامانه جامع ارزی پویا ( از دیدگاه کاربردی ) شرح مختصر عملکرد سیستمهای سامانه جامع بین الملل مجموعه سیستمهای بانکی ریالی معرفی ویژگی های عمده سیستم شعبه معماری مشخصات فنی اجزا سیستم سیستم مدیریت اوراق مشارکت پویا فصل ششم : امنیت امنیت سیستم های بانکداری الکترونیکی امروزی پیش گفتار دامنه پژوهش عنوان بخش های این نوشتار معماری و نیازمندی های امنیت امنیت مخابرات میان کاربر و بانک اعتبارسنجی کاربر مطالب بیشتر راجع به امنیت جمع بندی بستن درگاه ها بدون استفاده از حفاظفرمت فایل: DOC (ورد 2003) قابل ویرایشتعداد صفحات: 155برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید
[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]

چکیده تحقیق : در این پروژه ما به بررسی امنیت و حریم خصوصی در سیستم های RFID می پردازیم، و برخی تحقیقات و روشهای انجام شده برای بهبود امنیت و حریم خصوصی، از سالهای ۲۰۰۸ میلادی تا به امروز را بررسی کرده ایم . در این پروژه سعی شده است جدید ترین مطالب در این زمینه جمع آوری شود و بهترین راه حل های ارائه شده، شرح داده شود. در فصل اول ما به تعریفی از RFID، کاربرد ها، پیشینه تاریخی آن پرداخته ایم.در فصل دوم حمله ها و راه های نفوذی که به امنیت و حریم خصوصی آسیب می رساند و نوع حمله ها را بررسی نموده ایم. در فصل سوم ابزار ها و روشهای مفید در زمینه حفظ حریم خصوصی را شرح داده ایم .در فصل چهارم ابزار ها و روشهای مفید در زمینه حفظ امنیت را شرح داده ایم.در فصل پنجم نیز، به شرح راه حل های ارائه شده پرداخته ایم . در فصل هفتم راه حل های افزایش حریم خصوصی را ذکر کردیم, و در آخر، در فصل ششم به نتیجه گیری پرداخته ایم.

فهرست:

    <
[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
چکیده طرح:

مراحل بازيافت پلاستيك ...

ما غذا ها را با پوشش پلاستیکی می پوشانیم و چاي را در ليوان پلاستیکی می نوشیم . لباسهایی می پوشیم که در آن الیاف نایلونی ، پلاستیکی و رسونی بکار رفته است و حتی اشیاء پلاستیکی را با کارتهای اعتباري پلاستیکی می خریم ! ما هزاران پلاستیک در ساعتهای هر روز مصرف می کنیم .

●پلاستیک چیست ؟ پلاستیک یک تولید بی ثبات است و می تواند انعطاف پذیر یا سخت باشد ، شفاف و یا کدر باشد و می تواند شبیه انواع طبیعی چوب ، یا ابریشم باشد . پلاستیک در ساختن اسباب بازی و دریچه های قلب استفاده می شود . اگرچه بیش از ۱۰۰۰۰ نوع پلاستیک مختلف وجود دارد . ماده اصلی سازنده پلاستیک نفت و یا گاز طبیعی است . این سوختهای فسیلی گاهی اوقات با دیگر عناصر ترکیب می شوند مثل اکسیژن یا کلر و انواع مختلف پلاستیک را می سازند .

پلاستیک واقعا در صرفه جویی انرژی کار آمد است . انرژی کمتری برای ساخت بطری پلاستیکی سس کوجه فرنگی نسبت به بطری شیشه ای لازم است و انرژی کمتری برای حمل بطری های پلاستیکی نسبت به بطری های شیشه ای لازم است.

...

فرمت فایل: DOC (ورد 2003) و PDF
تعداد صفحات: 13 صفحه مربوط به طرح بازیافت PET و بیش از 200 صفحه در مورد نحوه نگارش طرح توجیهی


برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید


[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
پایان نامه بررسی عملکرد مدیران مدارس

پایان نامه مربوط به رشته علوم تربیتی می باشد با موضوع بررسی عملکرد مدیران مدارس و شامل 85 صفحه و دارای فهرست منابع ، پرسشنامه ، ضمائم و نتیجه گیری و با فصل بندی کامل و جداگانه.

چکیده: لزوم توجه به مسائل مدیریت و آموزش های لازم برای آن بخصوص در مراکز تربیت معلم بایستی همواره جزو برنامه های اساسی کشور های در حال پیشرفت قرار گیرد. اما تربیت مدیران لایق و کاردان در کشور هایی که با کمبود شدید نیروی انسانی مواجه هستند و خود مسئله ای بخرنج است.بدون تردید غالب مدیران آموزشی در کشور های موصوف معلم هایی هستند که اصول مدیریت آگاهی کافی ندارند ولی بنا به تجربه و سوابق ممتد اداری، به این وظایف گمارده شده اند و ایمانا وظایف خود را تا حد مطلوب انجام می دهند. این حقیقت را نیز نباید از یاد برد که برای تربیت مدیران خوب ضابطه و فرمول مشخصی وجود ندارد،مدیریت بیشتر به خصوصیات خلقی افراد وابسته است نه به آموزشهای نظری. معمولاً در مدیریت ها از دو وجه مختلف که در مقابل هم قرار دارد سخن به میان می آید . یکی،رعایت حقوق فردی است که یک مدیر خوب باید همواره از آن غفلت نکند.دیگری اجرای قوانین و مقررات است که البته جنبه همگانی و فرآگیر دارد.در اداره ومدارس باید به هر دو جنبه آن توجه شود، یعنی حقوق فردی و اجتماعی در کنار هم و با هم.

...

فرمت فایل: DOC (ورد 2003) قابل ویرایش تعداد صفحات: 85


برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید


[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
پایان نامه کارشناسی ارشد بررسی توربین بادی مجهز به ژنراتور القایی از دو سو تغذیه (dfig)

چکیده: در حال حاضر خيلي از كشورها از انرژي باد به عنوان يك انرژي پايدار استفاده مي‌كنند. ظرفيت نصب شده نيروگاه‌هاي بادي در كل جهان متجاوز از GW25 است.در كشور آلمان تا پايان سال 2006 ميلادي نزديك به MW15 نيروگاه بادي نصب شده است. پيش‌بيني مي‌شود تا سال 2030 اين ظرفيت به MW42 خواهد رسيد. سيستم‌هاي توربين بادي به چهار دسته كلي تقسيم مي‌شوند:

1) توربين بادي با سرعت ثابت با يك ژنراتور القايي

2) توربين بادي با سرعت متغير مجهز به يك ژنراتور القايي قفسي يا ژنراتورسنكرون

3) توربين بادي با سرعت متغير مجهز به ژنراتور سنكرون با قطب‌هاي متعدد يا ژنراتور سنكرون مغناطيس دائم چند قطب

4) توربين بادي با سرعت متغير مجهز به يك ژنراتور القايي از دو سو تغذيه

فهرست:

    <
[ ] [ ] [ سایت بلاگفا ]
صفحه قبل 1 ... 408 409 410 411 412 413 414 415 416 ... 664 صفحه بعد
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بازيابي رمز عبور

نام کاربردي :
رمز عبور :
لینک های مفید


web counter
web counter